Smlouva: poptávka po dvou interaktivních tabulích s příslušenstvím

Informace o smlouvě

stav E-ZAK Zveřejněno
Smlouva je veřejně přístupná.

DBID: 4
Datum uzavření smlouvy: 10.08.2016
Rámcová dohoda: Ne
Vícestranná smlouva: Ne
Anonymizace metadat: Ne
Zadavatel je: plátce
Cena v Kč bez DPH: 129 280,18
Cena v Kč vč. DPH: 156 429,02
Zadávací řízení: poptávka po dvou interaktivních tabulích s příslušenstvím

Název (předmět)

poptávka po dvou interaktivních tabulích s příslušenstvím

Stručný popis

Dvě interaktivní tabule-
keramická tabule s pojezdem typu TRIPTYCH s barevným provedením zelená vnější křídla, bílá vnitřní křídla a projekční povrch. V rozevřeném stavu o rozměrech minimálně 400x120 cm. Součásti bude vertikální pojezd a rameno pro upevnění krátkého projektoru. Záruka na povrch min. 25 let.
Doprava a instalace ve škole do 23.8.2016. Součásti instalace: instalace držáku projektoru pro přední projekci, montáž tabule na předem připravenou stěnu.
Interaktivní projektor s krátkou projekční vzdáleností nativním rozlišením alespoň 1280*800, jasem minimálně 3000 ANSI lumenů, kontrastním poměrem minimálně 12000:1, konektivity přes HDMI, VGA, USB a LAN.
Součásti projektoru bude interaktivní pero s možnosti ovládat zobrazovanou plochu dotykem pera i dotykem ruky. Součástí budou integrované reproduktory o výkonu minimálně 2x8W.Součásti instalace je požadováno: instalace projektoru k ramenu na pojezdu tabule, kabeláž v délce 10m (audio, vga, usb a napájecí kabel), provedeni v lištách na stěnu v délce do 10 m, přizpůsobeni promítaného obrazu na plochu tabule, zapojení a nastavení prezentačního pc/ntb, prodlužovací přívod, poučeni obsluhy, předvedeni funkčnosti a hrubý úklid po instalaci.
Česky lokalizovaný software pro práci s interaktivními tabulemi na tvorbu výukových materiálů. Software musí umožňovat i vytváření digitálních výukových materiálů, vytváření testů, automatické převedení textu na mluvenou řeč / v několika jazycích včetně Češtiny/ . Software musí obsahovat nástroje a hry pro názornou výuku matematiky, přírodovědných předmětů a jazyků. K softwaru je požadována galerie výukových objektů a podrobný český návod. Škola požaduje dodání software s trvalou licencí nevázanou na konkrétní typ interaktivní tabule, s možností legálního použití s interaktivní tabulí kteréhokoliv výrobce.
Pokud se v podrobné specifikaci vyskytnou obchodní názvy některých výrobků nebo dodávek, případně jiná označení či vyobrazení mající vztah ke konkrétnímu dodavateli, jedná se o vymezení předpokládané charakteristiky a uchazeč je oprávněn navrhnout i jiné, technicky a kvalitativně srovnatelné řešení. V nabídce pak musí na tuto skutečnost uchazeč upozornit, popsat tuto část, kde toto jiné řešení použil a prokázat vymezením technických parametrů, že řešení, které použil a jím navržené materiály, výrobky nebo služby jsou technicky srovnatelné nebo lepší.

Zadavatel

  • Úřední název: Základní škola Chomutov, Na Příkopech 895
  • IČO: 46789685
  • Poštovní adresa:
    Na Příkopech 895
    430 01 Chomutov

Veřejné dokumenty

Účastníci smlouvy

Dodatky smlouvy